Vijf Heiligen Parochie

SAMEN MET ANDEREN OP WEG GAAN

Nieuwsbrief Vijf Heiligen Parochie

Nieuwsbrief VHP vierkant

Iedere week ontvangen onze leden onze digitale nieuwsbrief. In deze nieuwsbrief vertellen we meer over de ontwikkelingen en activiteiten binnen onze parochie. Onze nieuwsbrief kun je online lezen op https://issuu.com/vijfheiligenparochie

Een geprinte verkorte versie van de nieuwsbrief is te vinden in onze kerken, in seniorenpartner De Wijngaerd in Made, in de kapel van Helkant en de Mariakapel aan de Poolse dreef en ontmoetingscentrum Zonzeel te Hooge Zwaluwe.

Wil je ook de nieuwsbrief ontvangen? Stuur dan een e-mail naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..

 

Nieuwsbrieven teruglezen?

  • Ben je op zoek naar een oudere nieuwsbrief van 2022, 2021, 2020 of 2019? Stuur dan een e-mail naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..
  • Al onze nieuwsbrieven van dit jaar kun je ook terugvinden en downloaden op Nieuwsbrieven Vijf Heiligen Parochie 

 

Met vriendelijke groet,

Werkgroep nieuwsbrief Vijf Heiligen Parochie

 

Wij gebruiken cookies op onze web site. Sommigen zijn essentieel voor het correct functioneren van de site, terwijl anderen ons helpen om de site en gebruikerservaring te verbeteren (tracking cookies). U kan zelf kiezen of u deze cookies wil toestaan of niet. Let op dat als u onze cookies weigert mogelijk niet alle functies van de site beschikbaar zijn.