Vijf Heiligen Parochie

SAMEN MET ANDEREN OP WEG GAAN

Agenda

ma di wo do vr za zo
3
4
5
6
7
10
11
12
13
14
17
19
20
21
24
27
28
31

Fotoalbum

VANAF 1 JULI WEER REGULIERE WEEKENDVIERINGEN

Ik doe mijn Eerste Communie

Inschrijven 1eHC2020

Vanaf deze week kunt u uw zoon of dochter aanmelden voor deelname aan de Eerste Communie.  Inschrijven kan tot en met 16 december 2019!

De komende weken bezoeken de vrijwilligers van Vijf Heiligen Parochie de groepen 4 van de basisscholen in de gemeente Drimmelen waar we kinderen en hun ouders van harte uitnodigen tot deelname aan ons Eerste Communieproject.

Aanmelden/Deelnemen Eerste Communie

U kunt uw zoon of dochter opgeven voor de voorbereiding op de Eerste Communie. Klik op het inschrijfformulier ‘communie’ aan. Inschrijven voor de voorbereiding betekent automatisch dat u deelneemt aan de algemene voorlichtingsbijeenkomst. Aanmelden kan tot de algemene voorlichtingsbijeenkomst (informatieavond). De informatieavond is op 14 januari 2020 om 19.30 uur in H. Gummaruskerk in Wagenberg. 

Ga naar de pagina Eerste Communie voor meer informatie.

 

‘Klein beginnen...”

In mei 2019 vonden onder deze titel 4 vieringen plaats waarin 42 kinderen hun Eerste Communie deden. Het waren feestelijke vieringen waarin de feestelingen heel erg actief waren: En ze glommen en ze schitterden en ze straalden. En hun ouders hadden er duidelijk plezier in om hun zonen en dochters met trots te zien groeien. Wanneer je bedenkt dat de Eerste Communie na de Doop het tweede moment is waarop de (religieuze) groeilijn van kinderen een forse stijging maakt, dan is “Klein beginnen” een passende naam voor wat er gebeurt met de kinderen op het moment van hun Eerste Communie. Weet je wat? Kom het zelf maar meemaken, dan weet je waar wij het over hebben. 

 

Kinderbijeenkomsten*

Terheijden: Dinsdagmiddagmiddag om 15.45 - 17.00 uur

Made: Donderdagmiddag om 15.45 - 17.00 uur

*Data zijn nog niet bekend

 

Eerste Communievieringen

Terheijden: Zondag 10 mei om 9.30 uur

Wagenberg: Zondag 10 mei om 11.30 uur

Made: Zondag 17 mei om 9.30 uur en 11.30 uur

 

Informatie

Meer informatie over de Eerste Communie lees je hier of neem vrijblijvend contact op met Vijf Heiligen Parochie, Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. of bel naar tel. 0162-682303. Het pastoresteam en onze vrijwilligers staan graag voor jullie klaar!

 

Wij gebruiken cookies op onze web site. Sommigen zijn essentieel voor het correct functioneren van de site, terwijl anderen ons helpen om de site en gebruikerservaring te verbeteren (tracking cookies). U kan zelf kiezen of u deze cookies wil toestaan of niet. Let op dat als u onze cookies weigert mogelijk niet alle functies van de site beschikbaar zijn.