Vijf Heiligen Parochie

SAMEN MET ANDEREN OP WEG GAAN

Zoeken

Fotoalbum

Agenda

ma di wo do vr za zo
3
4
5
6
7
11
12
13
14
17
18
19
20
21
22
25
26
27
28

Gezocht: Vrijwilligers voor onderhoud begraafplaats Wagenberg

Kerkhof Wagenberg

Onderhoud begraafplaats...iets voor u? Onze enthousiaste groep kerkhofvrijwilligers in Wagenberg zijn op zoek naar collega-vrijwilligers die samen met hen willen werken aan het onderhoud van onze begraafplaats.

Van Pasen tot Allerzielen wordt er om de week op dinsdagochtend gewerkt. Natuurlijk met een pauze voor een kopje koffie. 

Werkt u graag buiten, vindt u het belangrijk dat ons kerkhof er netjes uitziet en wilt u daaraan meewerken? Neem dan contact op met ons op. 

Interesse?

  • Stuur een e-mail naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. of bel naar 0162-682303
  • Of anders Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. of telefonisch 076-5931236

U bent van harte welkom!

 

Vacatures/Vrijwilligerswerk Vijf Heiligen Parochie

Op zoek naar ander vrijwilligerswerk binnen onze parochie? Kijk dan op onze vacature/vrijwilligerspagina. Of neem contact op met iemand van het pastoraal team of bij het secretariaat van de parochie.

Voor meer informatie over het vrijwilligerswerk kunt u ook contact opnemen met het parochiekantoor, Kerkstraat 6 te Made, tel. 0162-682303, e-mail Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Wij gebruiken cookies op onze web site. Sommigen zijn essentieel voor het correct functioneren van de site, terwijl anderen ons helpen om de site en gebruikerservaring te verbeteren (tracking cookies). U kan zelf kiezen of u deze cookies wil toestaan of niet. Let op dat als u onze cookies weigert mogelijk niet alle functies van de site beschikbaar zijn.