Vijf Heiligen Parochie

SAMEN MET ANDEREN OP WEG GAAN

WELKOM OP DE WEBSITE VAN DE VIJF HEILIGEN PAROCHIE

U bent welkom voor vieringen, ontmoetingen of een gesprek met pastorale beroepskrachten en vrijwilligers.

Voor dringende pastorale hulp: 
Tel.06-51490011

Agenda

ma di wo do vr za zo
3
4
5
6
7
10
11
12
17
18
20
21
25
26
27
28

Zoeken

Fotoalbum

Parochieel Pastoraal Overleg

In onze parochie is sinds mei 2011 het Parochieel Pastoraal Overleg (PPO) actief.

Dit overlegorgaan adviseert het pastorale team over het pastoraal beleid in de parochie. Het PPO heeft verder als taak de betrokkenheid in de parochie van parochianen en parochiekernen op elkaar te versterken en zo mee te werken aan de verdergaande samenwerking in de Vijf Heiligen Parochie. Daarom informeren de leden elkaar over belangrijke ontwikkelingen in de parochie en parochiekernen, over ontwikkelingen in bisdom en wereldkerk en in de samenleving.

Het PPO komt 1 keer per kwartaal bij elkaar. De leden van het PPO zijn afkomstig uit de 4 parochiekernen en de verschillende sectoren. De leden van de pastoraatsgroep maken eveneens deel uit van dit orgaan. De pastoor is voorzitter.

Voorzitter

Parochieadministrator Dhr. V. Schoenmakers
Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. 

Leden 

Mw. A. Schaap
Mw. C. Vermeulen
Mw. R. de Jong
Mw. T. v.d. Broek
Mw. L. de Wijs
Mw. J. Mureau

Cookies maken het eenvoudiger voor ons om onze diensten te leveren. Met het gebruik van onze diensten geef je ons toestemming om cookies te gebruiken.
Meer informatie Ok